Hades 2 Teknik Test Kayıtları Erken Erişim Öncesinde Başlıyor

Supergiant Games, 2022’nin sonlarında ilk devam oyunu projesini olan Hades II’yi geliştirmekte olduğunu duyurdu. Daha öncesinde yapılan lansman planları, stüdyonun erken erişim için daha fazla içerik istemesinden dolayı geri çekilmişti. Bununla beraber stüdyo, önemli problemleri tespit edebilmek ve ortadan kaldırabilmek için halka açık bir test planladığını belirtti.

Geliştirici Supergiant, Hades 2’nin teknik testlerinin açıldığını ve aktif olarak oyunu deneyecek oyuncular aradığını belirtti. Teste katılmak isteyen oyuncular oyunun Steam sayfasını ziyaret ederek “Erişim Talep Et” simgesine tıklayabilirler.

Erişim taleplerinin sınırlı olduğunu ve herkesin katılamayacağını unutmayın.

Stüdyo, “Hades II’yi Erken Erişim’de deneyen herkesin en başından itibaren sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla, şimdiye kadar gözden kaçırmış olabileceğimiz teknik sorunları bulmamıza ve çözmemize yardımcı olmak için Erken Erişim lansmanımızdan önce Hades II Teknik Testini gerçekleştiriyoruz” diyor. Oyundaki yerleşik araçlar, oyuncuların herhangi bir hatayı veya çökmeyi doğrudan geliştiriciye bildirmesine de olanak tanıyacak.

Oyunun teknik test sürümü dahi olsa bilgisayarınızın çalıştırabilmesi için gerekli sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Dual Core 2.4 GHz
  • RAM: 4GB RAM
  • Ekran Kartı: 2GB VRAM / DirectX 12+ Desteği

Supergiant’a göre teste erişim hakkı kazanan oyuncu sayısı başlarda az olacak. Oyunun erken erişim sürümü için büyük hataların minimum seviyeye geldiğine karar verildiğinde daha fazla oyuncu için test daveti gönderilecek.

Stüdyo oyunun erken erişimi için henüz kesin bir tarih belirtmedi. Oyunun çıkış tarihinin teknik testlerin ne kadar süreceğine ve deneyimin ne kadar istikrarlı olacağına bağlı olabileceği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x